Корзина
42 отзыва
Врезные светодиодные панели Lezard
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
Интернет-магазин «Euro-led»
+38096799-21-40
Эдуард
УкраинаКиевул. Миропольская 2
Карта

Врезные светодиодные панели Lezard

Врезные светодиодные панели Lezard

Врезные светодиодные панели Lezard, светильники нового поколения.

Виробник Lezard - надійне і безпечне світлотехнічне обладнання
Виробник світлотехнічних виробів Lezard відноситься до групи турецьких компаній Dernek GROUP. Це один з найбільш великих виробників електротехнічного обладнання. У даній компанії велика увага приділяється якості продукції. Виробництво товарів здійснюється на п'яти підприємствах, оснащених найсучаснішим обладнанням. Продукція Lezard постійно проходить різні перевірки на відповідність стандартам якості в незалежних лабораторіях.

Енергозберігаючі лампи, створені за технологією AMALGAM
Компанія Lezard на сьогоднішній день пропонує великий вибір світлотехнічного обладнання. Найбільш цікавими представляються енергозберігаючі лампи Lezard. У їх виробництві застосовуються оригінальні суміші під назвою AMALGAM. Цей склад є альтернативою застосовуваної повсюдно рідкої ртуті. Завдяки цьому, дані лампи є більш надійними і абсолютно безпечними, ніж аналогічні вироби у конкурентів.

Продукція компанії Lezard
Серед продукції фірми Lezard можна виділити якісні вироби для освітлення. Сюди відносяться люмінесцентні і світлодіодні лампи, вищезгадані енергозберігаючі лампи, світильники, галогенні лампи, арматура освітлювального типу і звичайні лампи для розжарювання. Все це обладнання відрізняється надійністю, безпекою і функціональністю. Крім цього, компанія Lezard займається виробництвом електроустановочних пристроїв. В першу чергу, це різні вимикачі, розетки та подовжувачі. При цьому, розетки внутрішньої проводки і вимикачі відносяться до серії MIRA. Існує також серія зовнішньої проводки NATA.

Переваги електровстановочне продукції від компанії Lezard
Важливою перевагою всіх електроустановочних виробів від фірми Lezard є їх вишуканий європейський дизайн. Все це обладнання виготовляється з безпечного негорючого пластика з полікарбонатних сполук. Пропоновані вироби відрізняються міцністю і простотою установки. На сьогоднішній день виробник Lezard для виготовлення струмопровідних елементів використовує фосфорну бронзу, яка дає можливість домогтися високої провідності. Через великий вміст міді в цих елементах провідники такого типу практично не нагріваються.http://euro-led.com.ua/a198463-legendarna-serya-maxus.html

facebook twitter

Euro-Led

Предыдущие статьи
  • Світлодіодні лампи ELECTRUM
    Світлодіодні лампи ELECTRUM
    Сьогодні багато говорять про необхідність використання новітніх енергозберігаючих технологій. Тому в цьому світі світолотехнічні компанії перебудовують свої потужності на випуск і реалізацію світловипромінюючих діодів LED.потужністю
    Полная версия статьи